Повідомлення RASFF від 14.12.2023 № 2023.8646, стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю)

Дата: 19.12.2023 14:05

Житомирське  районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області області інформує: до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8646 стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів і сильного неприємного запаху в силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptuj) до України (отримувач: ТОВ «ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП», вул. Кольберга 3-А, м. Львів, 79013).

Житомирське районне управління Головного управління в Житомирській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Житомирське  районне  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.
 Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте за тел. (068) 735- 02-36, (04134)4-13-42 або на електрону адресу chern_upr.dpss@ukr.net. та письмово проінформувати про виявлену невідповідність до 22.12.2023 року