Двохрічні роковини світлої пам’яті загиблого у російсько-українській війні воїна Осецького Віктора Олександровича

Дата: 20.03.2024 08:49

Сьогодні, 20 березня 2024 року,   двохрічні роковини  пам’яті нашого земляка- захисника України   капітана Осецького Віктора Олександровича.

У наших вдячних споминах він назавжди молодий, життєрадісний, усміхнений, мужній, незламний і сильний духом воїн-Захисник України.

Не  вагаючись, взяв до рук зброю, щоб захистити свою Батьківщину від ворога. Тому, що знав: це – обов’язок кожного патріота.

Завдяки таким Героям, як Віктор, ми маємо змогу зустрічати кожен новий день і робити все можливе для допомоги ЗСУ та Перемоги України над ворогом.

Минуло  2 роки після його загибелі: довгі  та  нелегкі , найперше, для мами та усієї родини. Роки сліз, скорботи та болю…

У свої молоді роки цей чоловік йшов до кінця, будучи вірним присязі, своєму народу та будучи щирим патріотом своєї Батьківщини, за яку загинув.

Вічна йому пам'ять, наша шана і вдячність!

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях!