A A A K K K
для людей із порушенням зору
Високівська громада
Житомирська область, Житомирський район

Державна міграційна служба України інформує

Дата: 03.04.2024 14:52
Кількість переглядів: 33

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку Дія.

 Для того, щоб згенерувати витяг у мобільному застосунку Дія, людині необхідно здійснити три простих кроки:

1️ Зайти у Дію та натиснути «Послуги».

2️ Обрати пункт «Довідки та витяги» та обрати «Витяг про місце проживання».
3️
 Натиснути «Замовити витяг».

 

Заяву буде опрацьовано протягом декількох хвилин, і, якщо інформація про людину міститься у реєстрі, витяг буде сформовано. Крім того, передбачено можливість завантаження витягу на мобільний телефон людини у PDF-форматі протягом 24 годин. Водночас батьки зможуть замовити у застосунку витяг про місце проживання своїх дітей.

 

Як і на Єдиному порталі державних послуг, у мобільному застосунку витяг міститиме наявну у відомчій інформаційній системі ДМС інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування) або адресу та дату зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).

 Громадяни зможуть пред’явити витяг з Дії під час отримання адміністративних чи соціальних послуг – інформацію можна буде зчитати та перевірити спеціальними технічними засобами з допомогою унікального електронного ідентифікатора (QR-кода). Таким чином державні органи зможуть переконатися в дійсності витягу та перевірити у реєстрах інформацію, яка у ньому міститься.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора