На вебплатформі е-Ветеран створили Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей

Дата: 12.04.2024 09:38

Платформа е-Ветеран: єдина база знань для ветеранів та їхніх родин.

Як зазначають у Мінветеранів, цей сервіс створено на базі Єдиного державного реєстру ветеранів війни як сучасний цифровий інструмент інформування та надання кваліфікованих послуг українським ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей і родин загиблих Воїнів.

На сайті eveteran.gov.ua можна отримати вичерпну інформацію щодо питань соціального захисту, про надання статусів, а ідентифікувавшись за допомогою електронно цифрового підпису – скористатися цифровими ветеранськими послугами.

Тут можна отримати інформацію щодо отримання ваучера на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації), грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу тощо.

Запрошуємо ознайомитися з корисним ресурсом за посиланням: