Безбар’єрність: Інклюзивна молодіжна робота

Дата: 30.05.2024 12:27

Запрошуємо до проходження освітнього серіалу "Інклюзивна молодіжна робота"!

З радістю ділимося з вами чудовою можливістю підвищити свою кваліфікацію та поглибити знання у сфері інклюзивної молодіжної роботи.

Освітній серіал "Інклюзивна молодіжна робота", розроблений на платформі Дія.Освіта, пропонує комбінацію теоретичних знань, практичних інструментів та лайфгаків, які допоможуть вам створити інклюзивний простір для всіх молодих людей.

У рамках серіалу ви:

• Ознайомитеся з принципами інклюзивної роботи та методами ефективного залучення молоді до проєктів та заходів.
  • Навчитеся створювати доступне середовище, налагоджувати безбар'єрну комунікацію та надихати молодь до позитивних змін.
  • Отримаєте доступ до практичного посібника, який допоможе вам детальніше опанувати інструменти інклюзії.

Цей серіал буде корисний для:

• Молодіжних працівників
  • Тренерів
  • Представників громадських організацій
  • Всіх, хто працює з молоддю

Долучайтеся до навчання та робіть світ кращим! - https://osvita.diia.gov.ua/courses/inclusive-youth-work

Про авторів

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта за підтримки громадської організації "Рада жінок Донеччини" за фінансування та у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерством молоді та спорту України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності.