Другі роковини з дня загибелі захисника Петра Ременчука

Дата: 15.06.2024 08:33

Сьогодні, 15 червня, другі роковини з дня загибелі  жителя нашої громади Петра Ременчука.
З того трагічного дня розпочався відлік днів без відважного захисника. Жителі громади довго не могли прийти до тями, не могли прийняти факту смерті  людини, якій, здавалося, ще жити та жити.
Минуло два роки. Скорботні, важкі, тривожні. Пам'ять про Петра Ременчука живе і житиме вічно в його героїчних вчинках, патріотизмі, жертовності і любові до України.

Величний подвиг запеклої боротьби мужнього воїна, вірного Сина України, кавалера орденів За мужність І, ІІ ступенів, нашого Героя Петра з російським окупантом не зітреться часом. Його ім’я навіки закарбоване в історії наших визвольних змагань за незалежність України.

Світла пам’ять та вічний спокій тобі, Петре! Низький уклін вірному синові України!
Слава Захисникам України!