Прощання з полеглим Героєм Вадимом Рабошуком

Дата: 17.08.2024 16:03

Сьогодні, 17 серпня 2024 року,  до рідної домівки у с. Осники в останній раз повернувся загиблий захисник України, воїн Збройних Сил, молодший сержант Вадим Рабошук .

Наш земляк загинув 12 серпня  2024 року, захищаючи Батьківщину, при виконанні бойового завдання на Луганщині.

Відбулася заупокійна панахида за загиблим воїном та громадське прощання. Прощалися з загиблим зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати, з квітами та навколішки. Він боровся, як герой та помер, як герой.

Смерть Вадима – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Безжальна війна забрала не лише його життя, а й мрії, і майбутнє…

Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ'ЯТЬ НАШОМУ ГЕРОЮ!

Фото без описуФото без опису