У селах громади тривають роботи з благоустрою!
За підтримки небайдужих та ініціативних людей сьогодні у населених пунктах громади проведено толоки по наведенню благоустрою територій. Особлива вдячність педагогам і працівникам обслуговуючого персоналу Високівського ліцею та працівникам закладу дошкільної освіти, які дружніми колективами зробили величезний обсяг робіт в парку с.Високе. До них приєдналися небайдужі жителі села.
За ініціативи жителів села Осники, зокрема Тетяни Данилівської та інших людей, які вболівають за чистоту рідного села проведено толоку по впорядкуванню центра села.
Небайдужі забрідчани під керівництвом старости Валентини Ігнатюк та депутатки Людмили Романчук провели озеленення центральної частини села, висадивши 90 дерев хвойних порід.
Дякуємо усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи. Хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою нашої громади. Гідний приклад для наслідування!