Високівська громада
Житомирська область, Житомирський район

Новини

Дата: від до Скинути

Як будуються амбулаторії нового зразка у Житомирській області

Як будуються амбулаторії нового зразка у Житомирській області

В області триває будівництво сільських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Нові сучасні медичні заклади вже скоро прийматимуть перших пацієнтів у 21 населеному пункті Житомирщини. Першими свою роботу розпочнуть амбулаторії у селах: Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району, Високе Черняхівського району, Квітневе Попільнянського району, Краснопіль Чуднівського району, Дубрівка Баранівського району та Хочине Олевського району. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА. За повідомленням департаменту регіонального розвитку ОДА, нині роботи виконуються на всіх об’єктах. Земельні роботи та роботи з влаштування фундаментів практично завершені на всіх об’єктах. Зведення зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін та даху) наразі триває на 18 об’єктах. Нагадаємо, що цього року нові медичні заклади – амбулаторії загальної практики – сімейної медицини нового зразка з житлом для 1-2 лікарів будуть у таких населених пунктах Житомирської області: с. Биківка Романівського району; с. Високе Черняхівського району; с. Водотиї Брусилівського району; с. Дубрівка Баранівського району; с. Квітневе Попільнянського району; с. Краснопіль Чуднівського району; с. Липне Любарського раойону; с. Підлуби Ємільчинського району; с. Соколів Пулинського району; с. Сінгури Житомирського району; с. Хочине Олевського району; с. Білилівка Ружинського району; с. Райгородок Бердичівського району; с. Першотравневе Овруцького району; с. Нові Вороб’ї Малинського району; с. Борщів Радомишльського району; с. Ірша Радомишльського району; с. Покалів Овруцького району; с. Семенівка Бердичівського району; с. Оліївка Житомирського району; с. Піски Житомирського району. с. Високе

18:12 30.05.2019

Об’єднання територіальних громад

Об’єднання територіальних громад

Об’єднання територіальних громад відкриває нові можливості для покращення інфраструктури, навчальних та соціальних закладів на селі, і успішним підтвердженням цього є Високівська ОТГ. Лише за 3 роки 5 сіл – Високе, Осники, Забріддя, Щеніїв та Городище, що входять до цієї громади зазнали разючих змін: нові дороги, відремонтовані медичні заклади, школи та дитячі садочки, покращений транспортний зв'язок з районним та обласним центрами.

14:27 29.03.2019

Про зупинки

Про зупинки

У Високівській ОТГ завершили будівництво нових посадкових безпекових майданчиків для шкільних автобусів у 4 населених пунктах громадах. Це сучасні зупинки, які убезпечать школярів, і власне всіх мешканців громади, від аварійних ситуацій на дорозі.

14:14 29.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора