Проект МЮУ  " Я МАЮ ПРАВО"

Проект МЮУ " Я МАЮ ПРАВО"

1.    Відеоролик про проект «Я МАЮ ПРАВО!»  https://drive.google.com/open?id=1sLFZFNboQ4u078l7BC92gkmiY_341MBC 2.    Відеоролик «Я МАЮ ПРАВО!» - про захист бізнесу https://drive.google.com/file/d/18oeUMTzpzdwpzm_03cwcmKExghM2UPUF/view 3.    Відеоролик «Я МАЮ ПРАВО!» - про освіту без корупції https://drive.google.com/file/d/1o-rXbJxc_Oe2jsFWQIPoWNLbgJfUe8iQ/view

09:08 04.07.2019

Засідання робочої групи по розробленню стратегії розвитку  Високівської ОТГ

Засідання робочої групи по розробленню стратегії розвитку Високівської ОТГ

25 червня 2019 року відбулося засідання робочої групи із розробки Стратегії Високівської  ОТГ , на якому були присутні -Експерт Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Георгій Федорук та члени робочої групи,  яку представляв актив громади.  Експерт презентував зведені дані  анкетних листів , що заповнювали бажаючі жителі ОТГ та місцевий бізнес , визначали стратегічне бачення громади, також  учасники провели swot аналіз нашої ОТГ .  Під час swot аналізу було визначено сильні та слабкі сторони громади. Надалі триває робота над розробленням стратегії.

09:53 26.06.2019

Земельні торги

29 травня відбулися земельні торги у Високівській сільській раді щодо 10 лотів загальною площею земельних ділянок 273 гектари. Всі лоти були продані вище стартової ціни, відхилення від початкової ціни мінімально склало +37%, максимально 526%. Бюджет громади отримав 1,5 млн грн. «Завдяки земельним аукціонам громади можуть отримати значні кошти від тих ресурсів, які до цього не працювали. Тепер ці землі будуть приносити прибуток власникам, з якого Високівська ОТГ отримуватиме податки», - наголошує Микола Бардук, голова Високівської ОТГ. Землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів громада отримала у червні 2018 року, а вже в лютому 2019 року Микола Бардук розпочав роботу з організації земельного аукціону. Олександр Гнітецький, радник з просторового планування Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України надав необхідні консультації. «Високівська ОТГ унікальна, адже громада одна з найменших в області – всього 5 сіл та 2,6 тисячі населення. Але попри такі розміри вони реалізовують численні проекти, які великим громадам не під силу. Крім того, це єдина громада на Житомирщині, що не має спеціаліста-землевпорядника», - вважає Олександр Гнітецький, радник Програми «U-LEAD з Європою». Процедура організації земельних торгів знайома переважно містам, в селах та селищах аукціони були рідкістю. Крім того, деякі громади мали проблеми із формуванням лотів, адже на це необхідні кошти. На земельних аукціонах суб’єкти у цій сфері, покривають всі витрати щодо організації аукціонів, тому бюджетні кошти не витрачаються. «Такої кількості авто біля селищної ради не бачили давно. А протягом самого аукціону учасники були наче загіпнотизовані. Все підвищували та підвищували ставки, конкуренція зіграла на користь бюджету громади», - ділиться Микола Бардук, голова Високівської сільської ради 6 червня на рахунки сільської ради надійшло понад 1,5 млн грн. Від двох ділянок відмовилися, розрахувалися лише за 8. Проте, в майбутньому права оренди на ці дві ділянки будуть повторно реалізовані. Серед учасників також були представники інших областей. Всі оголошення про земельні торги офіційно публікуються за місяць на сайті Держгеокадастру – це позитивно впливає на конкуренцію, всі охочі взяти участь про це знають та відстежують пропозиції.

16:36 11.06.2019

Як будуються амбулаторії нового зразка у Житомирській області

В області триває будівництво сільських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Нові сучасні медичні заклади вже скоро прийматимуть перших пацієнтів у 21 населеному пункті Житомирщини. Першими свою роботу розпочнуть амбулаторії у селах: Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району, Високе Черняхівського району, Квітневе Попільнянського району, Краснопіль Чуднівського району, Дубрівка Баранівського району та Хочине Олевського району. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА. За повідомленням департаменту регіонального розвитку ОДА, нині роботи виконуються на всіх об’єктах. Земельні роботи та роботи з влаштування фундаментів практично завершені на всіх об’єктах. Зведення зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін та даху) наразі триває на 18 об’єктах. Нагадаємо, що цього року нові медичні заклади – амбулаторії загальної практики – сімейної медицини нового зразка з житлом для 1-2 лікарів будуть у таких населених пунктах Житомирської області: с. Биківка Романівського району; с. Високе Черняхівського району; с. Водотиї Брусилівського району; с. Дубрівка Баранівського району; с. Квітневе Попільнянського району; с. Краснопіль Чуднівського району; с. Липне Любарського раойону; с. Підлуби Ємільчинського району; с. Соколів Пулинського району; с. Сінгури Житомирського району; с. Хочине Олевського району; с. Білилівка Ружинського району; с. Райгородок Бердичівського району; с. Першотравневе Овруцького району; с. Нові Вороб’ї Малинського району; с. Борщів Радомишльського району; с. Ірша Радомишльського району; с. Покалів Овруцького району; с. Семенівка Бердичівського району; с. Оліївка Житомирського району; с. Піски Житомирського району. с. Високе

18:12 30.05.2019